• pościel-z-satyny-bawełnianej-lawendapościel-z-satyny-bawełnianej-lawenda

  Pościel Lawenda

  329,00 499,00 

  Dwustronna pościel z satyny bawełnianej w delikatne, akwarelowe kwiaty lawendy wprowadzi do Twojej sypialni sielską atmosferę Prowansji.

 • pościel-z-satyny-bawełnianej-złote-gwiazdkipościel-z-satyny-bawełnianej-złote-gwiazdki

  Pościel Złote Gwiazdki

  329,00 449,00 

  Co powiesz na sen wśród gwiazd? Pościel w akwarelowe złote gwiazdki to propozycja dla marzycieli, którzy lubią delikatne wzory.

 • pościel-z-satyny-bawełnianej-niezapominajkipościel-z-satyny-bawełnianej-niezapominajki

  Pościel Niezapominajki

  249,00 449,00 

  Dwustronna pościel z satyny bawełnianej w delikatne, akwarelowe kwiaty niezapominajek to propozycja dla miłośników sielskich klimatów.

 • posciel-monstera-bawelna-satynowa--poelpościel-z-satyny-bawełnianej-monstera

  Pościel Monstera

  329,00 449,00 

  Dwustronna pościel z monsterą w stylu one-line to propozycja dla miłośników minimalizmu i botanicznych motywów. Łączy w sobie nuty egzotyki i elegancji, a przy tym pasuje do każdego stylu sypialni.

 • pościel-z-satyny-bawełnianej-pomarańczepościel-z-satyny-bawełnianej-pomarańcze

  Pościel Pomarańcze

  249,00 449,00 

  Dwustronna pościel w soczyste akwarelowe pomarańcze została stworzona z myślą o miłośnikach motywów zaczerpniętych z natury.

 • Pościel Piórka

  299,00 429,00 

  Dwustronna pościel z miękkiej satyny bawełnianej z motywem subtelnych piórek w stylu one-line spodoba się miłośnikom minimalizmu. Elegancji dodaje jej szara lamówka. Doskonale wpisze się w wystrój każdej sypialni.

 • Pościel Kwiaty Polne (outlet)

  299,00 

  Marzysz o śnie na łące? Dwustronna pościel z akwarelowymi kolorowymi kwiatami stworzy w Twojej sypialni sielski nastrój.

 • pościel-z-satyny-bawełnianej-zielone-liściepościel-z-satyny-bawełnianej-zielone-liście

  Pościel Zielone Liście

  329,00 449,00 

  Dwustronna pościel w akwarelowe liście dębu, klonu i paproci. Dla osób, które kochają las i chcą mieć jego cząstkę w swoim domu.

 • Pościel Tropik (outlet)

  229,00 319,00 

  Dwustronna pościel z miękkiej satyny bawełnianej w akwarelowe liście bananowca, monstery i palmy dla fanów tropikalnych klimatów, którzy pragną ożywić wygląd sypialni. Gęsty wzór sprawia, że nie widać na niej zagnieceń.