O marce

Poznajmy się

Tworzę pościel. Ręcznie malowaną, miękką i trwałą. Nietuzinkową, ale prostą. Taką, w której naprawdę dobrze się śpi. Pościel nie wydaje się rzeczą skomplikowaną, ale jej produkcja w Polsce to ogromne wyzwanie. Przez rok szukałam idealnych tkanin, szwalni i farbiarni. Setki rozmów, dziesiątki prób i tony pokładów cierpliwości sprawiły, że się udało. Wypracowałam produkt, z którego mogę być dumna – w 100% polski, stworzony w dobrych warunkach, z miłością i dbałością o najmniejszy detal.

pościel-niezapominajki-poel
poel

Lokalnie

Produkcja tekstyliów w oparciu o zasady sprawiedliwego handlu i przy użyciu dobrej jakości, certyfikowanych materiałów oznacza, że cena produktów jest wyższa niż ta spotykana w sklepach sieciowych. Za to masz pewność, że kupujesz pościel dobrej jakości, która została wyprodukowana uczciwie i z przyjemnością – po to, żebyś mógł spać spokojnie.

Świadome zakupy

POEL to mała lokalna marka, która działa dla ludzi, po prostu. Nie znajdziesz tu pustych sloganów reklamowych ani tanich chwytów rabatowych. Za to zobaczysz transparentne ceny. Pokażę Ci, ile naprawdę płacisz za produkt. Masz prawo wiedzieć gdzie, z czego i w jakich warunkach powstał. Kupuj świadomie i sam decyduj o tym, czy pościel POEL to ta wyśniona.

 • DARMOWA DOSTAWA

  w całej Polsce
 • AUTORSKIE WZORY

  ręcznie malowane
 • POLSKA PRODUKCJA

  z dbałością o detale
 • TRANSPARENTNE CENY

  dla świadomych zakupów

Brak produktów w koszyku.