Tutaj znajdziesz komplety pościeli w obniżonych cenach. Są przecenione o 25-50%, ponieważ mają małe plamki, które powstały w procesie druku. Jednak pozostają w pełni funkcjonalnie i wciąż miękko tulą do snu. 

 • Pościel Kwiat Wiśni (outlet)

  249,00 

  Pościel dwustronna z miękkiej satyny bawełnianej, zdobiona gałązkami z różowymi kwiatami wiśni. Wprowadza do sypialni radosny wiosenny nastrój.

 • Pościel Monstera (outlet)

  279,00 349,00 

  Dwustronna pościel z monsterą w stylu one-line to propozycja dla miłośników minimalizmu i botanicznych motywów. Łączy w sobie nuty egzotyki i elegancji, a przy tym pasuje do każdego stylu sypialni.

 • Pościel Pomarańcze (outlet)

  289,00 

  Dwustronna pościel z miękkiej satyny bawełnianej w akwarelowe pomarańcze. Stworzona z myślą o miłośnikach motywów zaczerpniętych z natury.

 • Pościel Tropik (outlet)

  229,00 319,00 

  Dwustronna pościel z miękkiej satyny bawełnianej w akwarelowe liście bananowca, monstery i palmy dla fanów tropikalnych klimatów, którzy pragną ożywić wygląd sypialni. Gęsty wzór sprawia, że nie widać na niej zagnieceń.

 • Pościel Złote Gwiazdki (outlet)

  229,00 349,00 

  Co powiesz na sen wśród gwiazd? Pościel w akwarelowe złote gwiazdki to propozycja dla marzycieli, którzy lubią delikatne wzory.

Brak produktów w koszyku.